TWS – TWS La Pietre Mediterranee
16708
page-template-default,page,page-id-16708,bridge-core-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-22.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default

TWS – TWS La Pietre Mediterranee

TWS – La Pietre Mediterranee

 

Kamień naturalny z kamieniołomów na południu Włoch. Występujący w kilku kolorach oraz produkowany w różnych wykończeniach. Dostępny w wielu formatach, w tym na indywidualne zamówienie. Dostępne kolekcje:

 

BEIGE

Beige jest pierwszym produktem wyprodukowanym przez TWS i najbardziej poszukiwanym na rynku kamieniem z kolekcji. Przez lata nazywany również różnymi nazwami (Apulia Beige i Saint Arbois), Beige jest tworzony za pomocą techniki zwanej „tumbling” i wyróżnia się różnorodnością odcieni i rozmiarów. Stworzony jako najbardziej odpowiedni do powierzchni rustykalnej. Beige ewoluował z biegiem czasu, stając się idealnym połączeniem z nowoczesnym i współczesnym stylem.

BEIGE RUSTIC

Beige Rustic to produkt odpowiedni do powierzchni zewnętrznych, idealny zarówno pod względem estetycznym, jak i technicznym. Technika zastosowana do produkcji Beige Rustic powoduje erozję materiału, co zapewnia mu nie tylko właściwości antypoślizgowe, ale także autentyczny efekt, który może wywołać tylko upływ czasu.

BEIGE ANTIQUE

Beige Antique przypomina tak zwane „chianche”, kamienne posadzki używane w „trulli” i „masserie”, typowych starych domach Apulii i południowych Włoch oraz w domach starych miast regionu śródziemnomorskiego. Charakteryzujący się różnymi odcieniami beżu. Beige Antique najlepiej sprawdza się w projektach renowacji zabytkowych domów, ponieważ przyczynia się do uzyskania efektu historycznego i przywrócenia pierwotnego uroku. Ciągłe użytkowanie nadaje nadaje autentyczny urok tym wyjątkowym powierzchniom.

CREAM

Cream jest przykładem produktu powstałego w procesie który może dodać wartość estetyczną kamieni bez zmiany ich naturalnego wyglądu. Cream wyróżnia się łagodnymi tonami i jednolitymi kolorami, które sprawiają, że powierzchnia pasuje zarówno do rustykalnych miejsc, jak i do nowoczesnych. Cream to przykład autentycznej i niepowtarzalnej powierzchni, która ewoluuje od czasów tradycyjnej architektury do współczesnego wzornictwa.

CREAM ANTIQUE

Cream Antique, to wyjątkowa powierzchnia, która wyróżnia się delikatnymi tonami i jednolitymi kolorami. Produkt ten przypomina tak zwane „chianche”, kamienne posadzki używane w „trulli” i „masserie”, typowych starych domach Apulii i południowych Włoch oraz w domach starych miast regionu śródziemnomorskiego. Technika ta przekształca materiał i tworzy typowe dla kamieni naturalnych nieregularności, które dają fascynujący efekt, naznaczony upływającym czasem.

PERLA ANTIQUE

Perla Antique wyróżnia się jasnym kolorem i wyjątkowymi właściwościami materiału, odmiennymi od wszystkich innych powierzchni. Jest to produkt odpowiedni do powierzchni zewnętrznych, o wysokiej estetyce, jak i właściwościach antypoślizgowych. Zastosowana technika powoduje erozję materiału, co daje niepowtarzalny efekt i podkreśla urok i piękno naturalnych kamieni.